Zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym

Zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym

Zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym

Studia w Warszawie

zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym

Odkryj studia zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym to innowacyjna specjalność, która gwarantuje studentom wiedzę i kompetencje najwyższej jakości. Warto przypomnieć, że dziś większość korporacji musi funkcjonować na rynku międzynarodowym. A to także generuje zapotrzebowanie na specjalistów, którzy będą wiedzieli, jakie działania prowadzić, by to funkcjonowanie przebiegało na najwyższym poziomie. Na studentów tej specjalności czeka szereg różnorodnych przedmiotów z obszarów prawa, ekonomii czy zarządzania. Można zaliczyć do nich przykładowo: umiędzynarodowienie przedsiębiorstw, międzynarodowe aspekty zarządzania kapitałem ludzkim, czy zarządzanie procesami w organizacji.

Dzięki tej specjalności dowiesz się, jak założyć własną działalność gospodarczą i aktywnie wpłynąć na proces jej umiędzynarodowienia. Posiadać będziesz także szereg różnorodnych kompetencji, które pozwolą ci na rozpoczęcie kariery w różnorodnych komórkach organizacyjnych przedsiębiorstw, działających na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Zarządzanie przedsiębiorstwem w środowisku międzynarodowym

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)