KADRY I PŁACE

KADRY I PŁACE

KADRY I PŁACE

Studia w Poznaniu

kadry i płace

Odkryj studia kadry i płace w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Kadry i płace studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Kadry i płace to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, której zakres zainteresowania odpowiada aktualnym trendom na rynku pracy, bowiem znajduje ona wspólny mianownik dla takich dziedzin, jak prawo, ekonomia oraz finanse. Dzięki zdobytym kwalifikacjom będziesz mógł liczyć na stabilne i dobrze płatne zatrudnienie.

Czego się nauczysz, jeżeli wybierzesz kadry i płace? Zgłębisz wiedzę prawną dotyczącą obszaru zarządzania zawodowego, zrozumiesz najważniejsze ustalenia, które pozwolą ci uniknąć prawnych pułapek, a także dowiesz się nieco o finansach w państwie, rynku gospodarczym oraz ekonomii. Podczas zajęć praktycznych nauczysz się obsługi specjalistycznych programów komputerowych, poznasz sposoby obliczania należnych wynagrodzeń oraz danin publicznych.

Po ukończeniu kształcenia pomyślisz o zatrudnieniu na stanowiskach kadrowo-płacowych w niektórych jednostkach administracyjnych oraz przedsiębiorstwach, odnajdziesz się na rynku finansowym jako inwestor lub poprowadzisz własną działalność gospodarczą dzięki posiadanym kompetencjom z obszaru zarządzania.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia KADRY I PŁACE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)