RESOCJALIZACJA I PEDAGOGIKA PENITENCJARNA

RESOCJALIZACJA I PEDAGOGIKA PENITENCJARNA

RESOCJALIZACJA I PEDAGOGIKA PENITENCJARNA

Studia w Poznaniu

resocjalizacja i pedagogika penitencjarna

Odkryj studia resocjalizacja i pedagogika penitencjarna w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Resocjalizacja i pedagogika penitencjarna studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Jesteś zainteresowany naukami społecznymi, takimi jak psychologia, socjologia oraz pedagogika? Cenisz w sobie wysoko rozwiniętą charyzmę, która pozwala ci na bezproblemowe docieranie do rozmówców? Chciałbyś w przyszłości zająć się pracą w zakładach karnych i poprawczych? Jeżeli tak, to resocjalizacja i pedagogika penitencjarna może okazać się propozycją kształcenia skrojoną na miarę twoich potrzeb!

Przyszli absolwenci, zanim podejmą pracę w wymagającym środowisku zawodowym, poznają sposoby rozpoznawania i charakteryzowania objawów niedostosowania społecznego, nauczą się planowania i metodycznego realizowania działań opiekuńczo-wychowawczych, zgłębią przepisy prawa karnego i kodeksu wykroczeń oraz zapoznają się ze specyfiką działania zakładów karnych.

Jako abiturient znajdziesz zatrudnienie w więziennictwie, zakładach poprawczych, zakładach opiekuńczo-wychowawczych, domach dziecka, świetlicach środowiskowych, placówkach oświatowych, niektórych jednostkach administracyjnych oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia RESOCJALIZACJA I PEDAGOGIKA PENITENCJARNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)