DIETETYKA SPORTOWA

Studia w Szczecinie

dietetyka sportowa

Odkryj dietetyka sportowa w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Dietetyka sportowa studia Szczecin - specjalność

Nie od dziś wiadomo, że właściwe odżywianie podczas intensywnego wysiłku fizycznego jest niezwykle ważne w perspektywie osiągania zadowalających efektów. Dietetyka sportowa to propozycją kształcenia, stworzoną w celu wykwalifikowania grona specjalistów, zdolnych do wdrażania działań zmierzających do poprawy nawyków żywieniowych sportowców oraz osób podejmujących intensywny wysiłek fizyczny.

Pamiętając o specjalistycznym charakterze kształcenia, warto mieć na względzie kilka najważniejszych predyspozycji, które być może ułatwią zdobywanie i gruntowanie sukcesywnie pogłębianych kompetencji. Są nimi na przykład: empatia, zainteresowanie dziedzinami biologicznymi i medycznymi, a także chęć zdobywania wiedzy na temat żywienia.

Jednym z wielu atutów tej propozycji kształcenia są szerokie możliwości zawodowe, czekające na abiturientów. Będą oni mogli pomyśleć o zatrudnieniu w prywatnych i publicznych gabinetach dietetycznych, najbardziej przedsiębiorczy zdecydują się na poprowadzenie własnej działalności gospodarczej, a jeszcze inni zwiążą przyszłość z ośrodkami dla sportowców.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia DIETETYKA SPORTOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)