PROFILAKTYKA ŻYWIENIOWA W AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

PROFILAKTYKA ŻYWIENIOWA W AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

PROFILAKTYKA ŻYWIENIOWA W AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Studia w Poznaniu

profilaktyka żywieniowa w aktywności fizycznej

Odkryj studia profilaktyka żywieniowa w aktywności fizycznej w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Profilaktyka żywieniowa w aktywności fizycznej studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Aktywność fizyczna jest niewątpliwie niezwykle istotną kwestią w perspektywie zachowania dobrej formy psychofizycznej. Aby pozostać w dobrej formie i móc cieszyć się ulubionym sportem bez kontuzji i dolegliwości natury gastrycznej, warto trzymać odpowiednią dietę. Profilaktyka żywieniowa w aktywności fizycznej to propozycja kształcenia, powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie żywienia w sporcie.

Jako osoba podejmująca edukację na profilaktyce żywieniowej w aktywności fizycznej, poznasz podstawy wielu nauk medycznych dla zrozumienia procesów fizjologicznych ludzkiego organizmu. Poznasz zmiany metaboliczne zachodzące podczas aktywności fizycznej oraz dowiesz się, co należy spożywać, aby zachować dobrą formę przez możliwie długi czas.

Po ukończeniu kształcenia znajdziesz pracę w prywatnych i publicznych gabinetach dietetycznych, niektórych klinikach medycznych, własnej działalności gospodarczej, wybranych ośrodkach dla sportowców oraz ośrodkach spa i wellness.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W POZNANIU JEST SPECJALNOŚĆ / ŚCIEŻKA KSZTAŁCENIA PROFILAKTYKA ŻYWIENIOWA W AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)