Gospodarka mieniem publicznym

Gospodarka mieniem publicznym

Gospodarka mieniem publicznym

Studia we Wrocławiu

gospodarka mieniem publicznym

Odkryj studia gospodarka mieniem publicznym we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Gospodarka mieniem publicznym studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Gospodarka mieniem publicznym to propozycja kształcenia stworzona z myślą o osobach, którym zależy na wyspecjalizowaniu swojej wiedzy administracyjnej. Pracodawcy doceniają dziś bowiem w szczególności wąskie kompetencje zawodowe, a nie wiedzę ogólną. Dostrzegają to wrocławskie ośrodki akademickie i przygotowują oferty, które pozwalają na wyspecjalizowanie kwalifikacji.

Studenci gospodarki mieniem publicznym odnajdą w programie kształcenia między innymi przedmioty takie jak: odpowiedzialność w systemie zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego, prawo zasobów naturalnych, czy gospodarkę komunalną i prywatyzację jej wykonania. Warto pamiętać, że kompetencje studentów muszą opierać się na stabilnych podstawach teoretycznych.

Dobry zarządca i administrator ma bowiem pogłębioną wiedzę na temat prawa, czy ekonomii. To pozwala bowiem na świadome pełnienie wszystkich obowiązków organizacyjnych. Absolwenci mogą rozwijać swoją karierę zawodową we wszelkich strukturach urzędów publicznych, jak i w przedsiębiorstwach prywatnych.

Komentarze (0)