Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim

Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim

Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim

Studia we Wrocławiu

stratetegiczne zarządzanie kapitałem ludzkim

Odkryj studia strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Z terminem „zarządzanie kapitałem ludzkim” zetknął się niemal każdy, kogo zawodowe zainteresowania oscylują wokół tego obszaru zarządzania. Dziś bowiem coraz częściej dostrzegamy potencjał, jaki płynie ze świadomych decyzji zarządczych. Uczelnie we Wrocławiu również wychodzą naprzeciw tym tendencjom i stwarzają propozycje kształcenia, które uczą, jak wykorzystać wiedzę w praktyce.

Jedną z takich propozycji jest między innymi strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim. Studenci odnajdą w siatce kształcenia propozycje przedmiotów takich jak: międzynarodowe aspekty zarządzania kapitałem ludzkim, prawo pracy w aspekcie międzynarodowym, czy coaching i mentoring w organizacji.

Kompetencje zawodowe studentów opierać się będą na stabilnych podstawach teoretycznych. To umiejętności jednak sprawią, że po zakończeniu kształcenia absolwenci będą mogli liczyć na szybki rozwój zawodowy. Czekać na nich będą wszelkie korporacje i przedsiębiorstwa ze szczególnym uwzględnieniem działów PR. Możesz mieć pewność, że szybko odnajdziesz się na rynku pracy.

Komentarze (0)