FINANSE I EKONOMIA BIZNESU

FINANSE I EKONOMIA BIZNESU

FINANSE I EKONOMIA BIZNESU

Studia w Trójmieście

finanse i ekonomia biznesu

Odkryj studia finanse i ekonomia biznesu w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Finanse i ekonomia biznesu studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Jeśli chcecie zrozumieć rzeczywistość gospodarczą, poznać zasady analizowania zjawisk gospodarczych, zaznajomić się ze sposobami oceny opłacalności projektów biznesowych, czy wreszcie dowiedzieć się jak prowadzić i skutecznie promować własny biznes, to jest na to prosty sposób. Nazywa się on Finanse i ekonomia biznesu.

Finanse i ekonomia biznesu to propozycja kształcenia, w ramach której studenci pozyskują szeroką wiedzę stanowiąca podstawę pracy specjalisty z zakresu finansów, doradztwa biznesowego czy administracji publicznej. Program nauczania zawiera między innymi takie przedmioty jak: rachunkowość finansowa, finanse publiczne, finanse przedsiębiorstw, rynki finansowe, czy analiza finansowa. Realizowane zajęcia odkrywają tajniki budowy biznesplanu, analizy kosztów, czy marketingu.

Tego typu kształcenie otwiera wiele możliwości zawodowych. Po zakończeniu nauki można pracować jako analityk bankowy, analityk giełdowy, doradca bankowo- ubezpieczeniowy, specjalista do spraw kadr i płac, doradca do spraw procesów biznesowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia FINANSE I EKONOMIA BIZNESU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Sopocka Szkoła Wyższa

Sopocka Szkoła Wyższa

Jednostka prowadząca

Ekonomia stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)