ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW

ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW

ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW

Studia w Trójmieście

zarządzanie łańcuchem dostaw

Odkryj studia zarządzanie łańcuchem dostaw w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie łańcuchem dostaw studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesujesz się logistycznymi aspektami działania współczesnych przedsiębiorstw? Chciałbyś poznać i zrozumieć zależności występujące pomiędzy strategicznymi założeniami logistyków, działających w łańcuchach dostaw, a funkcjonowaniem przedsiębiorstwa​? Wyróżniają cię kompetencje zarządcze? W takim razie aplikuj na zarządzanie łańcuchem dostaw!

Przyszli absolwenci, zanim zasłużą na miano ekspertów w swojej dziedzinie, będą musieli poznać najważniejsze modele biznesowe, nauczą się projektowania i modelowania łańcuchów logistycznych, zyskają wiedzę na temat specyfiki działania logistyki w e-commerce, a ponadto zostaną wykwalifikowani w zakresie samodzielnego prowadzenia diagnoz w oparciu o złożone dane oraz wyciągania trafnych wniosków logistycznych.

Gdzie będziesz mógł pracować po ukończeniu zarządzania łańcuchem dostaw? Zatrudnisz się na stanowisku operatora logistycznego, pracownika instytucji publicznych, administracyjnych i samorządowych, właściciela dobrze prosperującej działalności gospodarczej lub pracownik instytucji sektora transportowo-logistyczno-spedycyjnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)