INŻYNIERIA PRODUKCJI

Studia w Trójmieście

inżynieria produkcji

Odkryj studia inżynieria produkcji w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria produkcji studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria produkcji jest propozycją kształcenia, opartą w głównej mierze na naukowym dorobku takich dziedzin, jak matematyka, robotyka, informatyka oraz logistyka. Idealni kandydaci wykazują zainteresowanie działaniem przedsiębiorstwach produkcyjnych lub marzą o związaniu zawodowej przyszłości właśnie z tym obszarem. Jeżeli jesteś jednym z nich, nie wahaj się dłużej i aplikuj!

Inżynierowie produkcji muszą posiadać wiedzę, pozwalającą na projektowanie i nadzorowanie istniejących procesów i systemów produkcyjnych oraz eksploatacyjnych w obszarze przedsiębiorstw międzynarodowych. Ponadto twoje kształcenie zostanie uzupełnione zagadnieniami logistycznymi, zarządczymi, co uczyni cię szeroko wykwalifikowanym specjalistą.

Abiturienci posiadają interdyscyplinarną, a więc niezwykle cenną wiedzę i umiejętności, które znajdą zastosowanie w wielu obszarach zawodowych. Mogą oni zatrudnić się w branży usługowej, spedycyjnej, logistycznej i produkcyjnej, niektórych jednostkach administracyjnych, a dzięki posiadaniu wiedzy na temat organizacji pracy przedsiębiorstw, będą mogli pomyśleć o założeniu własnego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA PRODUKCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)