GRAFIKA MULTIMEDIALNA I ANIMACJA 3D

GRAFIKA MULTIMEDIALNA I ANIMACJA 3D

GRAFIKA MULTIMEDIALNA I ANIMACJA 3D

Studia w Katowicach

grafika multimedialna i animacja 3D

 

Odkryj studia grafika multimedialna i animacja 3D w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Grafika multimedialna i animacja 3d studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Jesteś ponadprzeciętnie uzdolniony artystycznie? Chciałbyś kształcić się w obszarze łączącym zainteresowania twórcze z cenioną branżą informatyczną? Marzysz o związaniu przyszłości z tworzeniem wizualnych projektów użytkowych? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi „tak”, to grafika multimedialna i animacja 3D prawdopodobnie jest propozycją skrojoną na miarę twoich potrzeb.

Dzięki przedmiotom obecnym w programie kształcenia, przyszli absolwenci zyskają wiedzę i umiejętności z obszaru dwóch bloków – informatycznego oraz artystycznego. Dzięki nim poszerzysz posiadane umiejętności twórcze, rozwiniesz kreatywność i horyzonty wyobraźni, a ponadto poznasz narzędzia informatyczne, powstałe w celu usprawniania tworzenia złożonych projektów graficznych.

Absolwenci grafiki multimedialnej i animacji 3D będą mogli liczyć na znalezienie atrakcyjnych propozycji zawodowych, które dodatkowo będą zgodne z posiadanymi przez nich kompetencjami, zainteresowaniami i aspiracjami na przyszłość. Jako jeden z nich zatrudnisz się w pracowniach graficznych, międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, podejmiesz współpracę ze specjalistami takich dziedzin, jak na przykład architektura lub pomyślisz o rozpoczęciu kariery freelancera.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA MULTIMEDIALNA I ANIMACJA 3D

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)