ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE ZARZĄDZANIA

ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE ZARZĄDZANIA

ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE ZARZĄDZANIA

Studia w Katowicach i woj. śląskim

zintegrowane systemy informatyczne zarządzania

Odkryj studia zintegrowane systemy informatyczne zarządzania w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Zintegrowane systemy informatyczne zarządzania studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Zintegrowane systemy informatyczne zarządzania to interdyscyplinarnie opracowana propozycja kształcenia, dzięki której świat nowych technologii informatycznych nie będzie miał przed Tobą tajemnic. Masz niepowtarzalną okazję zdobyć doświadczenie w obsłudze i administracji systemów zintegrowanych.

W trakcie realizowanych zajęć studenci uczą się wykorzystania zintegrowanych systemów informatycznych do wspierania sprawnego procesów, które wiążą się z logistyką, produkcją, magazynem, marketingiem i sprzedażą, oraz z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Uczą się projektować organizacje i usługi informatyczne, a także modelowania procesów biznesowych oraz rozwoju architektury systemowej przedsiębiorstwa.

Absolwenci zatrudnieni są na przykład jako projektanci, programiści, testerzy, dokumentaliści, wdrożeniowcy, specjaliści od bieżącego utrzymania systemów informatycznych zarządzania. Sprawdzą się także jako konsultanci dziedzinowi systemów SAP ERP, SAS, IFS, Comarch, doradcy, konsultanci ds. informatyzacji przedsiębiorstw, administratorzy sieci komputerowej, również sieci CISCO, czy systemów Microsoft Windows, LINUX.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE ZARZĄDZANIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)