ŻYWIENIE W SPORCIE I ODNOWIE BIOLOGICZNEJ

ŻYWIENIE W SPORCIE I ODNOWIE BIOLOGICZNEJ

ŻYWIENIE W SPORCIE I ODNOWIE BIOLOGICZNEJ

Studia w Bydgoszcz

żywienie w sporcie i odnowie biologicznej

 

Odkryj studia żywienie w sporcie i odnowie biologicznej w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Żywienie w sporcie i odnowie biologicznej studiaBydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Żywienie w sporcie i odnowie biologicznej to nowoczesna propozycja kształcenia, wpisująca się w standardy aktualnego rynku pracy. Studenci mają okazję zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu dietetyki z naciskiem na rolę żywienia w profilaktyce zdrowotnej oraz przygotowanie organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego i jego regeneracji.

W siatce zajęć znajdziesz najważniejsze przedmioty, które odnoszą się do roli odżywiania w utrzymaniu właściwego stanu zdrowia i kondycji fizycznej oraz do znaczenia dietetyki w utrzymaniu korzystnego wyglądu u osób zdrowych i osób uprawiających sport wyczynowy.

Abiturienci opracowują i prowadzą diety dla sportowców oraz zajmują się oceną stanu odżywiania i sposobu żywienia, by ustalić potrzeby żywieniowe poszczególnych klientów. Zatrudniani są w klubach sportowych, ośrodkach rekreacyjno-rehabilitacyjnych, siłowni. Pracują także na obozach sportowych dla młodzieży czy obozach treningowych dla sportowców.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia ŻYWIENIE W SPORCIE I ODNOWIE BIOLOGICZNEJ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Bydgoska Szkoła Wyższa

Bydgoska Szkoła Wyższa

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)