Gramatyka opisowa języka angielskiego

Gramatyka opisowa języka angielskiego

Gramatyka opisowa języka angielskiego

Gramatyka opisowa języka angielskiego

Kochasz język angielski? Chciałbyś szlifować swoje umiejętności związane z posługiwaniem się tym jednym z najpopularniejszych języków? Wreszcie – chciałbyś wybrać studia takie jak filologia angielska, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Odpowiednio wcześnie prześledź program kształcenia! Będziesz mieć pewność, że nic nie będzie dla ciebie zaskoczeniem.

Odnajdziesz w siatce dydaktycznej miedzy innymi przedmiot taki jak gramatyka opisowa języka angielskiego. Głównym celem kursu gramatyki opisowej języka angielskiego jako języka B jest zapoznanie studentów z głównymi kierunkami w gramatyce opisowej języka angielskiego. Zasadniczą część kursu stanowi przegląd podstawowych cech współczesnego systemu gramatycznego języka angielskiego.

W pierwszej kolejności zaprezentowany zostanie materiał z zakresu morfologii języka angielskiego obejmujący paradygmaty poszczególnych części mowy takich jak m.in. czasownik, rzeczownik, przymiotnik, przysłówek, aby następnie móc przejść do zagadnień dotyczących składni.

idź do kierunku FILOLOGIA ANGIELSKA STUDIA ŁÓDŹ

w Łodzi - zasady rekrutacji

Komentarze (0)