Dni Otwarte Akademii Sztuki w Szczecinie

Dni Otwarte Akademii Sztuki w Szczecinie

Studia Szczecin - Akademia Sztuki w Szczecinie

19.05.2022

Dni Otwarte Akademii Sztuki w Szczecinie

W dniach 18- 29 maja odbędą się Dni Otwarte w Akademii Sztuki w Szczecinie. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej i składać się będzie z niezliczonych atrakcji.

Dni Otwarte w Akademii Sztuki w Szczecinie to coś więcej niż tylko spotkania poświęcone ofercie edukacyjnej, zasadom rekrutacji i warunkom studiowania. Naturalnie, każdy kandydat otrzyma odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kształcenia, ale Dni Otwarte w Akademii to zestaw rozmaitych wydarzeń przygotowanych przez wszystkie wydziały.

Organizatorzy Dni Otwartych zaplanowali między innymi: wycieczki po uczelni, wystawy, zajęcia i warsztaty, koncerty. Można wziąć udział w otwartych lekcjach śpiewu, zajęciach z malarstwa, laboratorium fotografii, warsztatach modelowania 3D, czy warsztatach jazzowych. Oprócz tego, kandydaci mogą konsultować teczki swoich prac i portfolia.

Dni Otwarte w Akademii Sztuki w Szczecinie potrwają do 27 maja. Pełny harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie internetowej uczelni: akademiasztuki.eu/Product/dni-otwarte-spotkajmy-sie-na-dniach-otwartych-2223

Komentarze (0)