Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza na Dzień Promocji Wiedzy Żywieniowej

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza na Dzień Promocji Wiedzy Żywieniowej

Studia Lublin - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

18.04.2023

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza na Dzień Promocji Wiedzy Żywieniowej

Marzysz o podjęciu studiów w Lublinie na Uniwersytecie Przyrodniczym? Interesujesz się dietetyką? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to nie może cię zabraknąć na Dniu Promocji Wiedzy Żywieniowej, organizowanej 19 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie: „Dietetyka dla Wszystkich”.

Wydarzenie będzie opierać się na wykładach i konsultacjach żywieniowych. Młodzi dietetycy zdradzą tajniki kształtowania wyborów żywieniowych i postaw niezbędnych do zachowania i poprawy zdrowia własnego i innych. Podzielą się również swoją wiedzą z zakresu tematymi aktualnych problemów żywieniowych. "Przyjdźcie i skorzystajcie!" zachęca UP w Lublinie.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem rekrutacji na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie powinieneś rozważyć uczestnictwo w Dniu Promocji Wiedzy Żywieniowe. Poczuj się jak prawdziwy student, zasiądź w sali dydaktycznej i przenieś się w uniwersytecką rzeczywistość!

W skład panelu wykładowego wchodzi sześć wykładów, które poprowadzą zarówno specjaliści, jak i studenci. Najciekawiej zapowiadają się: "Niezłe ziółko", "I żyli długo i szczęśliwie... czyli przepis na długowieczność" oraz "Zasnmakuj w Czarnym Złocie". Zwieńczeniem części teoretycznej będzie QUIZ wiedzy organizowany pod koniec panelu. Na najlepszych czekają nagrody!

Od 11 do 14:30 uczestnicy będą mogli wziąć udział w indywidualnych konsultacjach żywieniowych. Ich tematyka krążyć będzie m.in. wokół dostosowania diety do swoich hormonów oraz analizie składu ciała. Porozmawiamy również o zapotrzebowaniu sportowców na zróżnicowaną dietę, w skład której wchodzi nie tyko białko. Dowiemy się jak jadają szczęsliwi ludzie oraz w jaki sposób dołączyć do ich grona.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu!

Dzień Promocji Wiedzy Żywieniowej to idealna okazja do zapoznania się z UP w Lublinie "od strony kuchni". Kto wie, być może uczestnictwo w wydarzeniu przekona cię do podjęcia studiów na jednym z kierunków, oferowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Komentarze (0)