Personal Branding Week 24-28 kwietnia na Uniwersytecie Szczecińskim

Personal Branding Week 24-28 kwietnia na Uniwersytecie Szczecińskim

Studia Szczecin - Uniwersytet Szczeciński

18.04.2023

Personal Branding Week 24-28 kwietnia na Uniwersytecie Szczecińskim

Nie od dziś wiadomo, że studencki „papierek” w postaci tytułu licencjata czy magistra nie wystarczy, aby zaraz po skończonej edukacji wyższej znaleźć dobrze płatną pracę. Organizatorzy Personal Branding Week trafnie porównali rynek pracy do labiryntu. Uniwersytet Szczeciński podaje wszystkim zagubionym nić Ariadny i zaprasza do uczestnictwa we współorganizowanym przez uczelnie wydarzeniu, które odbędzie się 24-28 kwietnia.

Niestety na żadnym poziomie edukacji nie uczono nas, jak przygotować się do wymagań rynku pracy. Kończąc studia stawiamy pierwsze kroki w biznesowym świecie, bardzo się chwiejemy, tak naprawdę to dopiero raczkujemy. Ledwo nauczyliśmy się bełkotać, a tu wymaga się od nas używania oficjalnej, biurowej gwary. W tym wszystkim, będąc młodym dorosłym, nie sposób się nie pogubić!

Uniwersytet Szczeciński podaje swoim studentom pomocną dłoń, organizując Personal Branding Week. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jak budować owocną markę osobistą tak, aby uzyskać zatrudnienie na miarę swoich możliwości. Wydarzenie ma charakter bezpłatnych, tygodniowych szkoleń i warsztatów dla studentów US.

Podczas Personal Branding Week specjaliści pomogą uczestnikom znaleźć odpowiedzi na poniższe pytania:

– Jak prezentować się jeszcze bardziej profesjonalnie?

– Na co należy zwrócić szczególną uwagę przygotowując się do rozpoczęcia pracy zawodowej?

– Jak sporządzić CV idealne?

Kluczem do sukcesu edukacyjnego jest solidne przygotowanie do kariery zawodowej. W tej sytuacji bez wątpienia klucznikiem jest US, który przekonuje do studiowania w Szczecinie coraz to szersze grono uczniów. Jeśli pragniesz skończyć studia, będąc wyśmienicie przygotowanym do rozpoczęcia pracy przystąp do rekrutacji na studia na Uniwersytet Szczeciński.

Komentarze (0)