Już jutro spotkajmy się na dniach otwartych Politechniki Morskiej w Szczecinie!

Już jutro spotkajmy się na dniach otwartych Politechniki Morskiej w Szczecinie!

Studia Szczecin - Politechnika Morska w Szczecinie

18.04.2023

Już jutro spotkajmy się na dniach otwartych Politechniki Morskiej w Szczecinie!

Tegoroczna edycja dni otwartych PM w Szczecinie będzie dwudniowym wydarzeniem pełnym atrakcji. 19 kwietnia będzie dniem kierunków lądowych, natomiast 20 kwietnia uwaga skupi się na kierunkach morskich. Przedstawiciele kadry oraz studenci będą na was czekać od godziny 9:00 do 15:00 na Wałach Chrobrego. Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik będzie się świetnie bawił, bowiem studiowanie nie to nie tylko nauka.

W holu głównym budynku na odwiedzających będą czekały stoiska informacyjne, dostosowane również do potrzeb obcokrajowców. Za ich pośrednictwem dowiecie się o kierunkach studiów oferowanych na Politechnice Morskiej w Szczecinie. Dodatkowo, eksperci placówki doradzą wam w wyborze odpowiedniej ścieżki naukowej. Kadra będzie do waszej dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia – śmiało, zadajcie im nurtujące was dotąd pytania, dotyczące studiowania w Szczecinie. Pamiętajcie - „kto pyta nie błądzi”!

Uczniowie szkół średnich będą mieli okazje zwiedzić Wały Chrobrego z przewodnikiem. Oferowane jest również uczestnictwo w pokazie ratownictwa medycznego. Podczas wydarzenia będzie również możliwość przespacerowania się po interaktywnych laboratoriach. Ci znudzeni będą mogli wziąć udział w grach AZS. Dodatkowo na dniach otwartych PM zostaniecie poczęstowani darmową kawą.

Największą atrakcją z pewnością okaże się możliwość wejścia na pokład Nawigatora XXI. Jest to statek badawczo-szkolny Politechniki, który został zbudowany w Gdańskiej Stoczni Remontowej ze składek darczyńców.

Jeśli rozważasz podjęcia się procesowi rekrutacji na studia na Politechnice Morskiej w Szczecinie to nie może cię tam zabraknąć! Do zobaczenia już jutro przy Wałach Chrobrego.

Komentarze (0)