Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

Studia Siedlce - Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

21.04.2023

Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

3 kwietnia wystartował pierwszy etap rekrutacyjny UPHS, jakim jest elektroniczna rejestracja w portalu IRK. Rejestracji będzie możliwa do 10 lipca do godziny 20:00. Ten sam dzień, będzie ostatnim dniem wnoszenia opłaty rekrutacyjnej przez kandydata. To własnie 10.07 odbędą się również egzaminy z języka polskiego dla kandydatów cudzoziemców.
Ostatnio do tej oferty dołączyło: infobrokerstwo i nowoczesna biurowość. Studia potrwają 3 lata i zaoowocują tytułem licencjata. Kierunek będzie obejmował teoretyczne i praktyczne działana związane z autoryzacją, pozyskiwaniem, przetwarzaniem oraz udostępnianiem informacji w warunkach gwałtownego rozwoju technologii iteleinformatycznych i funkcjonowania społeczeństwa umiejętności. 
Marzyłeś o studiach w Siedlcach, które przygotują cię do zawodu lekarza? Teraz będzie to możliwe! Decyzją z dnia 13 kwietnia MEiN udzielił pozwolenia na otwarcie jednolitego kierunku magisterskiego o profilu ogólnoakademickim na kierunku lekarskim w UPHS. Rozpoczęcie nauki nowego kierunku rozpocznie się już w przyszłym roku akademickim. 
Do tej pory na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach prowadzone były tylko cztery medyczne kierunki: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, kosmetologia i dietetyka, teraz dołączy do nich również kierunek lekarski. 
Poszerzenie oferty edukacyjnej uczelni o kierunek lekarski przyczyni się do rozwoju oraz poprawy dostępności i jakości opieki zdrowotnej w regionie. 

Komentarze (0)