Studia Częstochowa - Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

21.04.2023

Dni Psychologii na UJD w Częstochowie 

Dni Psychologii rozpoczęły się 19 kwietnia w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, zakończył się w piątek - 21.04. Wydarzenie organizowane było przez Katedrę Psychologii i miało charakter otwarty. W harmonogramie znalazły liczne warsztaty, pokazy, panele dyskusyjne i wiele więcej!
Wykład "Jak bada się osobowość" dr. Wojciecha Napora rozpoczął środowe obchody święta. Towarzyszyła mu symulacja badania psychologicznego, które poprowadziła mgr. Julia Kielińska. O godzinie 16:00 odbyła się projekcja filmu "Bezmiar". Przed pokazem odbyła się prelekcja mgr. Dariusza Pysz-Waberskiego. Z kolei dyskusję po filmie przeprowadziła dr. Agnieszka Milewska. 
20.04 był dniem warsztatowym. W godzinach 15:00-18:00 odbyły się zajęcia z socjodramy "W czyich butach chodzę? Czy gram swoją rolę?". O tej samej godzinie rozpoczęło się "Spotkanie z osobą - Doświadczenie w człowieku zapisane". Z kolei o 16:30 wystartował warsztat "Dynamika małej grupy społecznej ".
21 kwietnia o godzinie 9:00 studenci oraz koło naukowe Psychologii zaprezentowało efekty pracy nad projektem: "Jak cię widzą tak cię piszą. O stereotypach" oraz "Projekt pomocy dzieciom ukraińskim". Następnie o 9:50 odbył się panel z udziałem interesariuszy dotyczący "Od studenta do kompetentnego pracownika". Oprócz tego wręczono nagrody w konkursie "Narysuj rodzinę". Zwieńczeniem wydarzenia był występ artystyczny.
Studia w Częstochowie to droga prowadząca do sukcesu. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie może pochwalić się nie tylko bogatą ofertą kierunków studiów, ale również organizacją licznych wydarzeń poszerzających horyzonty studentów. Jeśli chcesz kontynuować edukację w placówce, która zadba o twoją przyszłość zawodową - przystąp do rekrutacji na studia na UJD

Komentarze (0)