APS zaprasza na wernisaż wystawy "Kruchość materii"

APS zaprasza na wernisaż wystawy "Kruchość materii"

Studia Warszawa - Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

25.04.2023

APS zaprasza na wernisaż wystawy "Kruchość materii"

26 kwietnia w galerii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o godzinie 13:00 odbędzie się wernisaż wystawy prof. Agnieszki Rożnowskiej "Kruchość materii". Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Edukacji Artystycznej APS. 

Studia w Warszawie to nie tylko nauka, ale również nieskończone możliwości poszerzania swoich horyzontów oraz realizacji zainteresowań pozauczelnianych. Akademia Pedagogiki Specjalnej nieustannie stwarza swoim studentom nowe okazje do rozwoju personalnego i edukacyjnego poprzez organizację wydarzeń, które inicjują dialog na różne istotne tematy psychologiczno-pedagogiczne.

Wystawa prof. Agnieszki Rożnowskiej "Kruchość materii" podejmuje rozważania na temat ubioru pełniącego funkcję pamięci ciała. Cel osiąga za pośrednictwem swoich prac, pochodzących z cykli "Gorsety" (2019-2021) i "Historie rodzinne" (2023). Projekty zrealizowane są w technikach własnych. 

Artystka, będąca również profesorem uczelni, poddaje rewizji język rysunku. Tłumaczy jego wielowymiarowość i niezmierzoną moc zapisu myśli twórczej. Tytuł wystawy odnosi się do kruchych i ulotnych więzi międzyludzkich, nawiązuje również do nietrwałości materiałów, z jakich powstały prezentowane dzieła. 

Przyjdź na wernisaż i podejmij dialog z odwiedzającymi. Być może uczestnictwo w wydarzeniu przekona cię do zapoznania się z ofertą kierunków studiów Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz do przystąpienia do nadchodzącej rekrutacji na studia na uczelni

Komentarze (0)