Trwa rekrutacja na studia na Politechnikę Morską w Szczecinie

Trwa rekrutacja na studia na Politechnikę Morską w Szczecinie

Studia Szczecin - Politechnika Morska w Szczecinie

17.05.2023

Trwa rekrutacja na studia na Politechnikę Morską w Szczecinie

Pierwszy etap rekrutacji ruszył 15 maja i potrwa do 18 lipca. Uczelnia prowadzi nabór zarówno na lądowe, jak i morskie kierunki studiów. Każdy morski miłośnik znajdzie tu coś dla siebie! Jeżeli nadal wahasz się nad wyborem Politechniki Morskiej w procesie rekrutacji na studia w Szczecinie –  uczelnia przychodzi z pomocą. Weź udział w webinariach i daj się przekonać!
W roku akademickim 2023/2024 Politechnika Morska w Szczecinie przygotowała ofertę szesnastu kierunków studiów, są one ściśle powiązane z gospodarską morską i transportem. Dzięki studiom zdobędziesz nietypową i ciekawą specjalność, która sprawi, że będziesz rozchwytywany na rynku pracy!
Uczelnia kształci specjalistów nawigacji, inżynierii mechanicznej, sektora TSL, geodezji oraz branży IT. Użycie najnowszych technologii w procesie nauczania akademickiego jest gwarancją prężnego rozwoju zawodowego. Politechnika Morska w Szczecinie dysponuje zapleczem m.in.: symulatorów, robotów (również tych humanoidalnych) oraz specjalistycznego oprogramowania komputerowego.
W programie studiów morskich znajdziemy praktyki, które odbywać się będą na statkach lub firmach lądowych związanych z gospodarką morską. Każdy student będzie otrzymywał wynagrodzenie za otrzymywaną pracę! Studentom kierunków lądowych również gwarantuje się zdobycie najwyższych kwalifikacji i umiejętności cenionych na rynku pracy. Podczas nauki na Politechnice Morskiej będziesz realizować programy stażowe oraz płatne praktyki. 
Uczelnia pragnie pomóc absolwentom liceów i techników przy wyborze najlepszego kierunku studiów poprzez organizację webinariów. Wydarzenie będzie opierało się na spotkaniach online ze studentami Politechniki. Starsi koledzy i koleżanki opowiedzą kandydatom o uczelni oraz życiu studenckim. 
#Postawnamorską i zapoznaj się z eko informatorem dla kandydatów. Bądź na bieżąco z rekrutacyjnymi newsami, śledź stronę internetową Politechniki Morskiej w Szczecinie.

Komentarze (0)