Rekrutacja... czas start! – Uniwersytet Szczeciński

Rekrutacja... czas start! – Uniwersytet Szczeciński

Studia Szczecin - Uniwersytet Szczeciński

18.05.2023

Rekrutacja... czas start! – Uniwersytet Szczeciński

8 maja rozpoczęła się rekrutacja na studia w Uniwersytecie Szczecińskim. Kandydaci mają czas do 12 lipca, aby zarejestrować się w systemie ERK, dokonać opłaty oraz wpisać swoje wyniki maturalne. Hasłem tegorocznej rekrutacji jest "Uniwersytet Szczeciński – Możesz więcej!".
Decyzja o wyborze kierunku studiów może zadecydować o twojej przyszłości. Studia mają bezpośredni wpływ na rozwój twojej kariery zawodowej, są okazją na zdobywanie umiejętności zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Uniwersytet Szczeciński oferuje kształcenie na ponad 80 kierunkach studiów. W ubiegłym roku największym zainteresowaniem cieszyła się psychologia, prawo, filologia angielska, zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. 
Połącz naukę z pasją, zdobywaj wiedzę przy jednoczesnym rozwoju swoich zainteresowań na USz! Hasłem tegorocznej rekrutacji jest "MOŻESZ WIĘCEJ". Uczelnia gwarantuje swoim podopiecznym rozwój zarówno naukowy, jak i osobisty związany z indywidualnymi pasjami studentów.
Studia w Szczecinie  na Uniwersytecie umożliwią ci uczestnictwo w licznych organizacjach studenckich, którymi później będziesz mógł się pochwalić w swoim CV. Za pośrednictwem ciekawej oferty praktyk zdobędziesz doświadczenie w zawodzie i staniesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Uczelnia wyznaje również zasadę "sport to zdrowie" i zachęca studentów do dołączenia do Klubu Uczelnianego AZS. 
Wyniki pierwszej tury rekrutacji USz ogłosi 18 lipca. Jeśli znajdziesz się w gronie zakwalifikowanych do II etapu – pamiętaj – w terminie 18-24.07 musisz wczytać skany swoich dokumentów do systemu ERK. Ostateczny werdykt kandydaci poznają 28 lipca, wtedy też ci, którym nie powiodło się w pierwszej turze i trafili na listę rezerwową otrzymają informację o kwalifikacji do II etapu w ramach zwalnianych miejsc. Oficjalnie II tura naboru na studia rozpocznie się 31 lipca i potrwa do 16 sierpnia. 

Komentarze (0)