UMED w Łodzi zaprasza na Drzwi Otwarte!

UMED w Łodzi zaprasza na Drzwi Otwarte!

Studia Łódź - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

23.02.2024

UMED w Łodzi zaprasza na Drzwi Otwarte!

13 marca 2024 roku Uniwersytet Medyczny w Łodzi otwiera swoje drzwi na potencjalnych kandydatów na studia. Będzie to doskonała okazja na zapoznanie się z ofertą dydaktyczną uczelni, procesem rekrutacyjnym oraz życiem studenckim.Poznaj UMED!

Uczestnicy Drzwi Otwartych w Łodzi poznają tajniki zasad rekrutacji na uczelnię, dowiedzą się, kiedy rozpoczyna się nabór na poszczególne kierunki, a także, w jakich miejscach odbywać będą się zajęcia oraz, w jaki sposób jak będą mogli rozwijać swoje zainteresowania podczas studiów.
Ponadto, potencjalni kandydaci będą mogli wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatorów, w tym m.in.: warsztaty i zajęcia laboratoryjne, wykłady i spotkania ze studentami. Zapoznają się również z działalnością studenckich kół naukowych, będą mieli okazję poznać członków organizacji studenckich, czy też porozmawiać z pracownikami uczelni.


Program Drzwi Otwartych

Jednym najbardziej interesujących warsztatów oferowanych przez UMED w Łodzi podczas wydarzenia będzie MEGA warsztat szycia chirurgicznego. To właśnie podczas niego uczestnicy sprawdzą swoje umiejętności obejmujące szycie ran. Ponadto, będą mieli okazję uczestniczyć również w: warsztatach z przyjmowania porodów, cewnikowania, laparoskopii, pokazach skanowania trójwymiarowego, a także podróży po tajnikach medycyny sądowej.
Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi są wydarzeniem bezpłatnym. Należy jednak pamiętać, że obowiązuje rejestracja! Należy jej dokonać na stronie: drzwiotwarte.umed.lodz.pl.

 

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego, przy ulicy Pomorskiej 251.
Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie: drzwiotwarte.umed.lodz.pl/warsztaty-2024/.

Komentarze (0)