Politechnika Morska w Szczecinie. Obierz (bezpłatny) kurs na matematykę

Politechnika Morska w Szczecinie. Obierz (bezpłatny) kurs na matematykę

Studia Szczecin - Politechnika Morska w Szczecinie

01.09.2022

Politechnika Morska w Szczecinie. Obierz (bezpłatny) kurs na matematykę

We wtorek, 1 marca, w Politechnice Morskiej w Szczecinie rozpocznie się Pitagoras 2022, czyli bezpłatne korepetycje z matematyki dla tegorocznych maturzystów.

Pitagoras 2022 to kolejna edycja popularnych kursów matematycznych skierowanych do maturzystów. W tym roku zajęcia zostaną przeprowadzone w formie online, przy użyciu popularnej platformy TEAMS.

Program tegorocznej edycji kursu matematycznego podzielony będzie na dwie części. Pierwsza- poświęcona maturze podstawowej obejmować będzie 28 godzin lekcyjnych, natomiast druga, skupiona wokół zagadnień z zakresu matury rozszerzonej przewiduje 18 godzin zajęć. Uczestnicy programu stworzą dwie grupy: podstawową i zaawansowaną, aby lepiej i dokładniej skupić się na potrzebach każdej z nich.

W jaki sposób zgłosić się na korepetycje? Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie internetowej uczelni, bądź wysłać chęć uczestnictwa drogą mailową, na adres: pitagoras@am.szczecin.pl

Zajęcia w ramach kursu Pitagoras 2022 rozpoczną się 1 marca i odbywać się będą we wtorki i czwartki. Potrwają do 15 kwietnia.

Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie Politechniki Morskiej w Szczecinie: https://rekrutacja.am.szczecin.pl/dla-maturzysty/pitagoras/

Komentarze (0)