Dni Otwarte Politechniki Łódzkiej

Dni Otwarte Politechniki Łódzkiej

Studia Łódź - Politechnika Łódzka

09.03.2022

Dni Otwarte Politechniki Łódzkiej

We wtorek, 29 marca, rozpoczną się Dni Otwarte Politechniki Łódzkiej. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej.

Tegoroczna edycja wydarzenia skierowanego do kandydatów potrwa dwa dni. Pierwszy zostanie przeprowadzony w formie wirtualnej, przy użyciu platformy e- learningowej oraz kanału YouTube, natomiast drugi odbędzie się stacjonarnie, w różnych obiektach uczelni. Program zakłada nie tylko spotkania poświęcone zasadom rekrutacji oraz warunkom studiowania, lecz również warsztaty, prezentacje działalności kół naukowych, czy spotkania z przedstawicielami uczelni. Nie zabraknie również możliwości zadawania pytań.

Pierwszy dzień, prowadzony w trybie online, odbywać się będzie w różnych wirtualnych pokojach. Każdy z nich poświęcony będzie innej grupie kierunków kształcenia, a także zestawom wykładów i pokazów naukowych. Tego dnia uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi w jaki sposób roboty mogą współpracować z człowiekiem, na czym polega bezpieczeństwo i efektywność energetyczna, jak również czym będzie zajmować się inżynier za dwadzieścia lat. Oprócz tego, uczestnicy zapoznają się z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki, a także odbędą rozmowy ze studentami.

Drugi dzień, realizowany w formie stacjonarnej, odbywać się będzie na poszczególnych wydziałach uczelni. Zainteresowani będą mogli uczestniczyć w prezentacjach ofert dydaktycznych, zajęciach wykładowych oraz różnego rodzaju warsztatach. W programie przewidziane są między innymi zajęcia dotyczące programowania robotów, projektowania odzieży, eksperymentów chemicznych, psychologii w zarządzaniu, czy wizualizacji danych.

Szczegółowy program Dni Otwartych Politechniki Łódzkiej dostępny jest na stronie internetowej: rekrutacja.p.lodz.pl/pl/news/dzien-otwarty-pl

Dni Otwarte Politechniki Łódzkiej rozpoczną się we wtorek, 29 marca, o godzinie 9:30. Liczba miejsc na prowadzonych zajęciach jest ograniczona, zatem obowiązują zapisy.

Zobacz także

dni otwarte na uczelniach

 

Komentarze (0)