Grafika multimedialna

Grafika multimedialna

Grafika multimedialna

Artykuł archiwalny

Kierunek może nie być dostępny w ofercie uczelni. Informację należy zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Grafika multimedialna – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to oferta edukacyjna, na którą składają się najpopularniejsze kierunki studiów. W tym gronie, kandydaci znajdą Dziennikarstwo i komunikację społeczną, a także realizowaną w nim odrębną ścieżkę kształcenia o nazwie Grafika multimedialna.

Grafika multimedialna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie skierowana jest do absolwentów specjalności artystycznych, związanych z grafiką komputerową, komunikacją wizualną, czy mediami. W ciągu dwóch lat nauki studenci realizują projekt w ramach Warsztatu kreatywnego, Wizualizacji danych i infografiki, Grafiki reklamowej i Multimediach w Internecie. Projekt ten może być jednym z elementów pracy dyplomowej lub częścią profesjonalnego portfolio.

Zdobyte, w trakcie zajęć na Grafice multimedialnej, umiejętności absolwenci mogą wykorzystać w agencjach kreatywnych i interaktywnych, agencjach reklamowych, mediach internetowych i tradycyjnych.

Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji, często zadajemy pytania, aby wiedzieć czy wybrana uczelnia odpowiada naszym założeniom edukacyjnym. Jakie ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opinie? Mariusz, student Grafiki multimedialnej mówi:

„Cieszę się, że wybrałem Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć, możliwość realizowania własnych projektów, szansa na wykorzystanie własnej kreatywności. „

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Grafikę multimedialną:

Absolwent Grafiki multimedialnej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • grafiki reklamowej,
  • komunikacji wizualnej,
  • projektowania graficznego,
  • wizualizacji danych.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po ścieżce kształcenia Grafika multimedialna:

Absolwent ścieżki kształcenia Grafika multimedialna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może znaleźć zatrudnienie w:

  • agencjach kreatywnych,
  • agencjach reklamowych,
  • agencjach interaktywnych,
  • mediach internetowych i mediach tradycyjnych.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Komentarze (0)