Akademia Pożarnicza w Warszawie - rekrutacja na studia 2024/2025

Akademia Pożarnicza w Warszawie - rekrutacja na studia 2024/2025

Akademia Pożarnicza w Warszawie - rekrutacja na studia 2024/2025

Rekrutacja na studia 2024/2025 na Akademie Pożarniczą w Warszawie odbędzie się online. Kandydaci na studia I stopnia mogą dokonać rejestracji w internetowym systemie rekrutacyjnym w terminie od 3 czerwca 2024 r. do 14 lipca 2024 r.  Z kolei wyniki rekrutacji I tury na studia stacjonarne I stopnia i jednolite zostaną ogłoszone w lipcu 2024 r.

W przypadku niewypełnienia limitów miejsc w terminie podstawowym lub przedłużenia naboru z uwagi na niewystarczającą liczbę zgłoszonych kandydatów przeprowadzona zostanie II tura rekrutacji w terminie od 26 sierpnia do 15 września 2024 roku.

Dla niektórych kierunków studiów terminy rekrutacji mogą się różnić, szczegółówe informacje znajdziesz na https://apoz.edu.pl/

 

Akademia Pożarnicza w Warszawie kierunki studiów 2024/2025

Akademia Pożarnicza w Warszawie w rekrutacji 2024/2025 oferuje kształcenie na 6 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (5 kierunków) i drugiego (4 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki w APOZ mogą aplikować na 6 kierunków studiów stacjonarnych oraz 6 kierunków studiów niestacjonarnych.

 

Akademia Pożarnicza w Warszawie kierunki studiów - rekrutacja 2024/2025

  • Bezpieczeństwo i higiena pracy
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne
  • Inżynieria bezpieczeństwa
  • Ratownictwo medyczne
  • Ratownictwo, ochrona ludności i pomoc humanitarna
  • Zarządzanie ratownictwem i ochroną ludności

Dowiedz się więcej: https://apoz.edu.pl/

 

Zasady rekrutacji 2024/2025 na studia w APOZ znajdziesz tutaj.

 

Dowiedz się więcej

rekrutacja studia w Warszawie

kierunki studiów w Warszawie

uczelnie i studia w Warszawie

 

Harmonogram rekrutacji 2024/2025

 

STUDIA STACJONARNE

Studia I stopnia

Etapy rekrutacji dla kandydatów

Terminy rekrutacji

Elektroniczna rejestracja - studia mundurowe

od 15 kwietnia do 31 maja 2024

Ogłoszenie wyników

12 lipca 2024

Elektroniczna rejestracja - studia cywilne stacjonarne i niestacjonarne

od 3 czerwca do 14 lipca 2024

Ogłoszenie wyników

14 sierpnia 2024

*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.

studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Etapy rekrutacji dla kandydatów

Terminy rekrutacji

Elektroniczna rejestracja - studia cywilne

od 3 czerwca do 14 lipca 2024

Ogłoszenie wyników  14 sierpnia 2024

*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.

*Terminy rekrutacji dla poszczególnych kierunków mogą się różnić, dokładne informacje na temat terminów znajdziesz na https://apoz.edu.pl/

 

Akademia Pożarnicza w Warszawie

Akademia Pożarnicza w Warszawie to uczelnia kształcąca i wychowująca strażaków Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariuszy innych służb i straży oraz osoby cywilne w zakresie bezpieczeństwa powszechnego i ochrony ludności.

Najważniejszą jej misją jest kreowanie wiedzy, jej rozpowszechnianie i wykorzystanie poprzez kształcenie kadry oficerskiej dla potrzeb dynamicznego rozwoju ochrony przeciwpożarowej oraz kadr o najwyższych kwalifikacjach w zakresie między innymi: oceny stanu zagrożeń cywilizacyjnych i naturalnych, ochrony życia, zdrowia, mienia i innych wartości przed tymi zagrożeniami, a także wychowanie studentów w poczuciu patriotyzmu, ofiarności w służbie i w pracy.

Szkoła Akademia Pożarnicza  w Warszawie realizuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jak również studiach doktoranckich i studiach podyplomowych.

Istotną formą działalności stołecznej uczelni jest nieustannie rozwijająca się współpraca międzynarodowa. W gronie uczelni partnerskich znajdują się między innymi: Uniwersytet Ochrony Ludności w Mińsku, Państwowa Wyższa Szkoła Oficerów Pożarnictwa w Aix-en-Provence, czy Akademia Pożarnicza w Hamburgu.

Kształcenie oferowane przez Akademię Pożarniczą w Warszawie skupia się na zagadnieniu bezpieczeństwa, stąd kandydaci mogą wybierać między Inżynierią bezpieczeństwa a Bezpieczeństwem wewnętrznym. Kierunki przeznaczone są zarówno dla strażaków, jak i osób cywilnych i przygotowują między innymi do wykonywania funkcji organizacyjnych, kontrolnych, nadzorczych, analitycznych i dowódczych w jednostkach organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 03.06.2024 do 14.07.2024
Studia II stopnia od 03.06.2024 do 14.07.2024

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 03.06.2024 do 14.07.2024

Termin rekrutacji studia II stopnia:

od 03.06.2024 do 14.07.2024

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Akademia Pożarnicza w Warszawie

Akademia Pożarnicza w Warszawie - studia 2024

Specjalności - Akademia Pożarnicza w Warszawie: znaleziono 0

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania

Nie znaleziono wyników spełniających kryteria wyszukiwania

Specjalności Poziom studiów Forma studiów

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Pożarnicza w Warszawie

Komentarze (0)