Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie - rekrutacja na studia 2023/2024

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie - rekrutacja na studia 2023/2024

Elektroniczna rejestracja w rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na rok akademicki 2023/2024 w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie odbędzie się w terminie od kwietnia do lipca 2023 r. Wyniki rekrutacji I tury na studia stacjonarne I stopnia ogłoszone zostaną w lipcu 2023 r.

Dla niektórych kierunków studiów terminy rekrutacji mogą się różnić, szczegółówe informacje znajdziesz na www.sgsp.edu.pl

 

Harmonogram rekrutacji 2023/2024

 

STUDIA STACJONARNE

Studia I stopnia

Etapy rekrutacji dla kandydatów

Terminy rekrutacji

Elektroniczna rejestracja - studia mundurowe

od kwietnia do lipca 2023

Ogłoszenie wyników

lipiec 2023

Elektroniczna rejestracja - studia cywilne stacjonarne i niestacjonarne

od czerwca do lipca 2023

Ogłoszenie wyników

lipiec 2023

*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.

studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Etapy rekrutacji dla kandydatów

Terminy rekrutacji

Elektroniczna rejestracja - studia cywilne

od czerwca do lipca 2023

Ogłoszenie wyników  lipiec 2023

*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.

*Terminy rekrutacji dla poszczególnych kierunków mogą się różnić, dokładne informacje na temat terminów znajdziesz na www.sgsp.edu.pl

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie w rekrutacji 2023/2024 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki w SGSP mogą aplikować na 2 kierunki studiów stacjonarnych oraz 2 kierunki studiów niestacjonarnych.

 

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

 • bezpieczeństwo wewnętrzne
 • inżynieria bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej: www.sgsp.edu.pl

 

 

Zasady rekrutacji 2023/2024 na studia w SGSP znajdziesz tutaj.

 

Dowiedz się więcej

rekrutacja studia w Warszawie

kierunki studiów w Warszawie

uczelnie i studia w Warszawie

 

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie to uczelnia kształcąca i wychowująca strażaków Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariuszy innych służb i straży oraz osoby cywilne w zakresie bezpieczeństwa powszechnego i ochrony ludności.

Najważniejszą jej misją jest kreowanie wiedzy, jej rozpowszechnianie i wykorzystanie poprzez kształcenie kadry oficerskiej dla potrzeb dynamicznego rozwoju ochrony przeciwpożarowej oraz kadr o najwyższych kwalifikacjach w zakresie między innymi: oceny stanu zagrożeń cywilizacyjnych i naturalnych, ochrony życia, zdrowia, mienia i innych wartości przed tymi zagrożeniami, a także wychowanie studentów w poczuciu patriotyzmu, ofiarności w służbie i w pracy.

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie realizuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jak również studiach trzeciego stopnia i studiach podyplomowych.

Istotną formą działalności stołecznej uczelni jest nieustannie rozwijająca się współpraca międzynarodowa. W gronie uczelni partnerskich znajdują się między innymi: Uniwersytet Ochrony Ludności w Mińsku, Państwowa Wyższa Szkoła Oficerów Pożarnictwa w Aix-en-Provence, czy Akademia Pożarnicza w Hamburgu.

Kształcenie oferowane przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie skupia się na zagadnieniu bezpieczeństwa, stąd kandydaci mogą wybierać między Inżynierią bezpieczeństwa a Bezpieczeństwem wewnętrznym. Kierunki przeznaczone są zarówno dla strażaków, jak i osób cywilnych i przygotowują między innymi do wykonywania funkcji organizacyjnych, kontrolnych, nadzorczych, analitycznych i dowódczych w jednostkach organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie

Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie - studia 2023

Kierunki studiów - Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
  Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Inżynieria bezpieczeństwa
  Inżynieria bezpieczeństwa

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Aktualności rekrutacyjne

  Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie

  Komentarze (0)