Dietetyka studia online

Dietetyka studia online

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi - kierunki studiów

Dietetyka studia online – Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Dietetyka należy do grupy najchętniej wybieranych kierunków kształcenia. Nie dziwi więc, że można ją studiować również w trybie online. Taką możliwość oferuje Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Kształcenie na kierunku Dietetyka, realizowanego w trybie online, w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi umożliwia pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz w zakresie profilaktyki chorób żywieniowo- zależnych.

Studenci zaznajamiają się z zagadnieniami: planowania i wdrażania żywienia indywidualnego, zbiorowego i leczniczego, profilaktyki i leczenia dietetycznego chorób żywieniowo- zależnych, rozpoznawania, zapobiegania i leczenia niedożywienia, oceny stanu odżywienia, czy edukacji żywieniowej. Studia online na kierunku Dietetyka to trzy zjazdy w semestrze: piątek, sobota, niedziela.

dowiedz się więcej o kierunku dietetyka studia online

 

Program studiów i przedmioty

Studia na kierunku Dietetyka w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oparte są na bogatym programie kształcenia. Dzięki niemu studenci mogą poznać między innymi zasady żywienia klinicznego, dietetykę wieku dziecięcego, czy też zasady dietetyki w odnowie biologicznej i sporcie.

Co warto zaznaczyć, nauka prowadzona jest z użyciem nowoczesnych form kształcenia, dzięki którym studenci zaznajamiają się z profesjonalnymi programami komputerowymi skierowanymi do dietetyków.

 

Praca po studiach

Jak może wyglądać praca po zakończeniu kształcenia? Absolwenci Dietetyki studiów online w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi będą mogli znaleźć zatrudnienie między innymi w publicznych i niepublicznych placówkach ochrony zdrowia, domach opieki społecznej, zakładach żywienia zbiorowego, firmach cateringowych.

 

Opinie

Studia online coraz wyraźniej zaznaczają swoją obecność. Oferty dydaktyczne powiększają się i urozmaicają, dlatego z każdym rokiem chętnych do podjęcia nauki w tym trybie przybywa. Ale którą uczelnię wybrać? Planując studiować Dietetykę warto zapoznać się z tym, co proponuje omawiana przez nas uczelnia. Jakie ma Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi opinie? Dagmara, studentka Dietetyki online mówi:

„Dietetyka to dyscyplina, która interesuje mnie od dawna, a dzięki studiom online mogę poznać ją dokładnie i wygodnie. Nauka w trybie online daje dużo satysfakcji, a co najważniejsze realizowanie studiów w takiej formie jest łatwe, ponieważ rzeczywiście można skupić się na zdobywaniu wiedzy. Dla mnie to idealne rozwiązanie.”

 

 

 

STUDIA W ŁODZI - ważne informacje

kierunki studiów w Łodzi

studia w Łodzi

 

 

DIETETYKA - ważne informacje

Dietetyka studia online

Dietetyka studia online w Łodzi

 

Wiedza, którą zdobędziesz studiując Dietetykę online w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu:

Absolwent kierunku Dietetyka studia online w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi posiada wiedzę i umiejętności między innymi w zakresie:

  • zdrowia publicznego,
  • żywienia klinicznego,
  • fizjologii żywienia człowieka,
  • produkcji potraw,
  • jakości i bezpieczeństwa żywności.

 

Praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Dietetyka studia online:

Absolwent kierunku Dietetyka studia online w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi znajdzie zatrudnienie między innymi w:

  • publicznych i niepublicznych placówkach ochrony zdrowia,
  • domach opieki społecznej,
  • zakładach żywienia zbiorowego,
  • firmach cateringowych.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Komentarze (0)