• BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest podwyższenie kwalifikacji osób zatrudnionych lub mających w przyszłości podjąć pracę w służbach bhp. Dla osób, które nie ukończyły studiów wyższych o specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ukończenie studiów podyplomowych pozwoli, zgodnie z obowiązującymi przepisami, na kontynuowanie lub podjęcie pracy w zakładowych służbach bhp. Zakres tematyczny studiów podyplomowych obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do pełnienia odpowiednich stanowisk w działach bhp zakładów produkcyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SYSTEMY INFORMACJI GEOGRAFICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów realizacja studiów wynika z coraz większych potrzeb i możliwości wykorzystania informacji przestrzennych w optymalizacji zarządzania i organizacji działalności administracyjnej i gospodarczej, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych (IT) i telekomunikacyjnych (ICT).

  Jest uzupełnieniem bieżących programów studiów technicznych i uniwersyteckich, jak również daje możliwość rozszerzenia wiedzy osób, które wcześniej ukończyły studia lub chcą rozszerzyć profil ukończonych studiów.

  Absolwent studiów uzyskuje podstawowe doświadczenia i wiedzę z organizacji i zarządzania pracami dotyczącymi pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania informacji przestrzennej i nieprzestrzennej, budowy systemów, inżynierii internetowej, jak również wdrażania nowych form zarządzania opartych na systemach IT/ICT/GIS. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów GIS z uczelni krajowych, firm i instytucji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Wrocławska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (17)

MWK Ocena odpowiedz

Jako wykładowca i sympatyk wydziału gorąco zachęcam do studiowania na WGGG! Dzięki międzynarodowym projektom oraz współpracy z gigantami światowego przemysłu górniczego nasi studenci mają unikalne możliwości rozwinięcia skrzydeł i czynnego udziału w transformacji sektora surowcowego w kierunku zielonego ładu oraz Przemysłu 4.0. Przyszłość należy do WAS!

Sławek Ocena odpowiedz

Bardzo dobry wydział

Górniczka Ocena odpowiedz

Studia na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, jeszcze wtedy w K3 wspominam jako najlepszy okres w życiu. Wspaniali studenci, kompetentni i pomocni wykładowcy, potrafiący zarazić pasją do nauk geo. Studia zarówno we Wrocławiu jak i w ramach kursów zagranicznych pozwoliły mi zdobyć wiedzę niezbędną w późniejszej pracy. A rajdy Górnika i Geomajowy, Barbórki, najlepsze imprezy...jest co wspominać.

Jakub Ocena odpowiedz

Wydział górniczy pozwolił mi na pogłębianie moich zainteresowań związanych z górnictwem, oraz na zdobycie doświadczenia w realizacji projektów górniczych. Dzięki studiom na W6, znalazłem pracę w zawodzie!

Natalia Ocena odpowiedz

Polecam wszystkim przyszłym geologom, nadsztygarom i specjalistom z zakresu górnictwa. Wykładowcy pomocni i rzetelni, biblioteka wyposażone we wszystkie niezbędne pozycje literaturowe, ludzie wspaniali. Dla wszystkich, który pragną związać swoje życie z górnictwem, geologią lub geodezją zdecydowanie najlepszy kierunek na Dolnym Śląsku.

Piotr Ocena odpowiedz

Nie żałuję ani jednego dnia studiów na WGGiG, choć studiowałem jak medycynę - 6 lat :)

Mariusz Ocena odpowiedz

Studia wspominam bardzo mile. Aktualnie pracuję w branży geologicznej i absolutnie nie mogę narzekać. Na studiach najbardziej podobały mi się zajęcia laboratoryjne i Panie prowadzące. Zaskoczeniem dla mnie była również ilość kobiet na wydziale co również mnie bardzo cieszylo:) Polecam

Maniek Ocena odpowiedz

Jeżeli chce się pracować w branży górniczej, to studia na tym wydziale są warte rozważenia. Wiedza, którą tam zdobyłem przydała się w czasie mojej pracy w zawodzie.

Aneta Ocena odpowiedz

Studiowanie na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwie i Geologii oceniam bardzo dobrze. Wykladowcy potrafią w sposób konkretny i rzeczowy przekazać swoją wiedzę, dzięki czemu w przyszłości można ją wykorzystać i udoskonalać w pracy. Polecam

Przemysław Ocena odpowiedz

5 lat studiów na tym wydziale wspominam z sentymentem. Ciekawe zajęcia i prowadzący. Do tego nowy budynek i nowocześnie wyposażone laboratoria. Jeżeli ktoś czuje powołanie do górnictwa i chciałby się rozwijać w tym kierunku to jest to moim zdaniem najlepsze miejsce do studiowania. Serdecznie polecam!

Ania Ocena odpowiedz

Najmocniej polecam studiowanie na wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii. Ciekawe zajęcia, praktyki. Do tego zdobyte doświadczenie i wiedza daje duże pole manewru jeśli chodzi o przyszłą drogę zawodową. Bardzo polecam .

Marcin Ocena odpowiedz

Wszystko zaczęło się w K-3, dawno, dawn , temu - ale muszę powiedzieć, że studiowanie na wydziale było niezwykłym przeżyciem do tego stopnia, że ciągle nasze drogi się przecinają. Udało się zaliczyć I stopień, potem po przerwie i wielu zachęcających rozmowach również drugi. Nauka na wydziale, daje naprawdę duże możliwości pracy w górnictwie i nie tylko. Gdzież to się moi znajomi znajdują pracują pod ziemią, na powierzchni i nawet w powietrzu. Gorąco polecam.

Darek Ocena odpowiedz

5 lat studiów na kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Wrocławskiej będę wspominał jako jeden z najlepszych okresów w swoim życiu. Ciekawe zajęcia prowadzone przez doświadczonych ludzi z pasją, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i oprogramowania. Po studiach nie było najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy w zawodzie, wielu znajomych z roku może się już pochwalić uprawnieniami geodezyjnymi. Do tego możliwość zapisania się do kół naukowych, co nie tylko poszerza horyzonty, ale przede wszystkim owocuje nowymi przyjaźniami. Idąc drugi raz na studia dokonałbym tego samego wyboru, gorąco polecam!

Górnik Ocena odpowiedz

Łza wzruszenia kręci mi się w oku, kiedy mijam swój wydział. Bywało ciężko, bywało, że chciałem to wszystko rzucić, ale w ostatecznym rozrachunku nie podjąłbym innej decyzji gdyby cofnąć czas. Ciekawe zajęcia (nie mówię, że łatwe), rzeczowi prowadzący i co może dla kogoś będzie równie ważne, dobre wydziałowe imprezy.

Krzysztof Ocena odpowiedz

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej daje możliwość studiowania zarówno w języku Polskim jak i Angielskim. Zajęcia na wydziale obejmują szeroką skale zagadnień, od kursów matematycznych i informatycznych, przez kursy stricte górnicze, po zajęcia związane np. z ochroną środowiska czy modelowaniem numerycznym. Jako absolwent, wydziału z roku 2015, zdecydowanie stwierdzam, że uzyskany dyplom i wiedza dają bardzo duże pole manewru. Mianowice, ukończenie studiów na wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii wiąże się nie tylko z możliwością pracy w kopalniach podziemnych, ale również w firmach i laboratoriach geotechnicznych, kopalniach odkrywkowych, zakładach przeróbczych, firmach zajmujących się robotami strzałowymi czy biurach projektowych. Część moich koleżanek i kolegów z roku znalazło pracę za granicą w RPA, Australii czy Finlandii. Generalnie możliwości jest wiele. Trzeba tylko chcieć i mieć pomysł na siebie. Tak więc, jako absolwent górnictwa, z 5 letnim doświadczeniem w zawodzie najmocniej polecam studiowanie na wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii.

Absolwentka Ocena odpowiedz

Studia mgr w języku angielskim na Wydziale wspominam bardzo dobrze. Największe plusy: przedmioty prowadzone przez osoby z przemysłu i z Wydziału, szeroko omawiane zagadnienia górnicze ze świata i wszystkie laboratoria i projekty realizowane w specjalistycznym oprogramowaniu np. Datamine. Polecam!

Martyna Ocena odpowiedz

Jestem absolwentką Górnictwa i Geologi (I i II stopień) na wydziale GGiG Politechniki Wrocławskiej i szczerze polecam te studia. Jest wiele zajęć laboratoryjnych i projektów, które pozwalają zdobyć rzetelną wiedzę i umiejętności. Co najważniejsze -zarówno ja jak i wielu moich znajomych znaleźliśmy pracę w zawodzie jeszcze w roku ukończenia studiów.