POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Łódzka

WYDZIAŁ CHEMICZNY PŁ

Kierunki studiów: nanotechnologia, chemia, technologia chemiczna, analityka chemiczna, advanced biobased and bioinspired materials, informatyka w ochronie środowiska, chemia w kryminalistyce, technologie nowoczesnych materiałów funkcjonalnych Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH, PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH

Kierunki studiów: biotechnologia, chemia, dietetyka, fizyka, informatyka, innowacyjne technologie i nowoczesne materiały, inżynieria bezpieczeństwa, inżynieria multimediów, kryminalistyka i systemy bezpieczeństwa, żywienie człowieka i dietetyka, matematyka, produkcja i marketing żywności, chemistry, computer science, inżynieria medyczna, physics, medical engineering Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Wydział Chemii – kierunek Chemia

Wydział Chemii powstał w 2008 roku, ale kształcenie studentów na kierunku chemia w Opolu trwa od 1964 roku. Główną siedzibą Wydziału jest nowoczesny i funkcjonalny, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, budynek przy ul. Oleskiej 48. Baza lokalowa Wydziału i wyposażenie laboratoriów zapewniają komfort studiowania na światowym poziomie (kategoria A). Wydział ma przyznane przez Centralną Komisję ds. Stopni i Tytułów Naukowych uprawnienia do nadawania stopnia naukowego w dziedzinie nauk chemicznych w dyscyplinie chemia: 
  • doktora, 
  • doktora habilitowanego. 
Studenci osiągający bardzo dobre wyniki w nauce mogą studiować według indywidualnego planu studiów:
  • na kierunku chemia, w Uniwersytecie Opolskim 
  • na innych uczelniach w Polsce, w ramach programu wymiany studentów MOST
  • w innych krajach Europy, w ramach programu Erasmus: Szwecja, Austria, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Belgia.

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Opolski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

K Ocena odpowiedz

Można uzyskać pracę już w trakcie magisterki, uczelnia leży w regionie wysoce uprzemysłowionym, rozpoczęcie kariery zawodowej już na poziomie praktyk. Na przykład, w wielkim Gdańsku rozłączają się podczas rozmowy telefonicznej.

kitek Ocena odpowiedz

Spoko sprzęt, z wykładowcami da się dogadać, no i dobrą pracę znalazłam od razu :D

studentchem Ocena odpowiedz

wysoki poziom kształcenia. Polecam.

ronaldo Ocena odpowiedz

studia mało wymagajace (nowoczesne materiały). na samej uczelni mało się dzieje, ludzie sztywni