POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ UMCS

Kierunki studiów: geografia, geoinformatyka, gospodarka przestrzenna, turystyka i rekreacja, tourism management, geografia wojskowa i zarządzanie kryzysowe Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Łódzki

WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH UŁ

Kierunki studiów: geografia, turystyka i rekreacja, gospodarka przestrzenna, geomonitoring, geoinformacja, planowanie i organizacja przestrzeni, turystyka zrównoważona Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Gdański

Wydział Oceanografii i Geografii UG

Al. Marszałka Piłsudskiego 46,

81-378 Gdynia

tel.: 58 523 66 17

fax. 58 523 55 35

e-mail: dziekanatwoig@ug.edu.pl

http://oig.ug.edu.pl/

Wydział Oceanografii i Geografii UG

Uniwersytet Gdański

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Gdański.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (12)

Jarek Ocena odpowiedz

Podobnie jak w ubiegłym roku znowu duże zainteresowanie studiowaniem na Oceanografii. Do tej pory zarejestrowało się około 200 osób (limit miejsc 100), a próg punktowy to 87 punktów

Eta Ocena odpowiedz

Same pozytywne opinie. To chyba jakiś żart. Studiowała oceanografię. Szkoda czasu.

Szymon Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Gdańskim to interesująca przygoda. Zwłaszcza, gdy studiuje się tak ciekawy i wyjątkowy kierunek jakim jest Oceanografia. Polecam wszystkim. Studia nie muszą być nudne i pozbawione frajdy

Marcin Ocena odpowiedz

Studiuję na Uniwersytecie Gdańskim na drugim roku i jestem z tych studiów zadowolony. UG to ważna i bardzo dobra uczelnia.

Bartek Ocena odpowiedz

Warto studiować na Uniwersytecie Gdańskim, ponieważ można zdobyć tutaj wysokiej jakości wykształcenie, a poza tym studiuje się w pięknym mieście.

Patrycja Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Gdańskim są wyjątkowe. Oferują zdobycie wiedzy nowoczesnej, innowacyjnej i co najważniejsze, praktycznej. UG jest uczelnią, którą powinny wybierać osoby, które myślą o ciekawej pracy i realizacji ambitnych planów

Paweł Ocena odpowiedz

Studia powinny dawać satysfakcję, inaczej stają się tylko męczącym obowiązkiem. Studia na Uniwersytecie Gdańskim to nie tylko gwarancja dobrego wykształcenia, ale także nauka w dobrym towarzystwie na ciekawych zajęciach.

Tomek Ocena odpowiedz

Uniwersytet Gdański to ważna uczelnia, która znana jest nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Dobrze się tutaj studiuje, ponieważ plan wypełniają ciekawe zajęcia i nie ma żadnych zbędnych wykładów.

Hubert Ocena odpowiedz

Geografia zawsze była moim ulubionym przedmiotem w szkole, a potem stała się ogromną pasją. Co zrozumiałe, chciałem rozwijać swoje zainteresowania w najlepszym do tego miejscu. Dlatego wybrałem studia na Uniwersytecie Gdańskim.

Marcin Ocena odpowiedz

Uniwersytet Gdański to świetna i znacząca uczelnia, która umożliwia kształcenie w różnorodnych dyscyplinach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kamil Ocena odpowiedz

bardzo miła atmosfera i super wykładowcy

Student Ocena odpowiedz

Studia ciekawe, interesujące, obejmujące szeroką wiedzę.