POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

Kierunki studiów: bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie, zarządzanie i dowodzenie, bezpieczeństwo narodowe, socjologia bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe, logistyka, geopolityka, prawo, administracja Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

WYDZIAŁ ADMINISTRACJI I BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

Kierunki studiów: administracja, bezpieczeństwo narodowe, kryminologia stosowana Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

JACY JESTEŚMY


Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM istnieje od 2008 roku. Ma siedzibę na kampusie Morasko. Oferuje studia na pięciu kierunkach: politologii, stosunkach międzynarodowych, dziennikarstwie i komunikacji społecznej, bezpieczeństwie narodowym oraz zarządzaniu państwem. Trzy ostatnie wyróżnione zostały tytułem „Studia z przyszłością". Politologia zajmuje natomiast trzecią lokatę w rankingu kierunku przygotowanym przez "Perspektywy”. Są to studia I i II stopnia oraz studia III stopnia. W ofercie są także studia podyplomowe. Niektóre kierunki prowadzone są także w języku angielskim.

Studenci uczą się praktyki dzięki działającym na wydziale studiom: radiowym i telewizyjnym oraz pracowni komputerowej. W ramach wydziału funkcjonuje też wypożyczalnia sprzętu multimedialnego oraz centrum dronów, z którego korzystają studenci wszystkich kierunków. Pierwsze kroki w zawodzie można stawiać także w redakcjach sześciu mediów studenckich: od drukowanych czasopism i portali internetowych, po radio i telewizyjne programy informacyjne.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji o wydziale, wejdź na stronę: wnpid.amu.edu.pl

 

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

student Ocena odpowiedz

polecam

Studentka Bezpieczeństwa Narodowego Ocena odpowiedz

Super wydział, dobra atmosfera, na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe przydałoby się więcej praktyki