inżynieria analizy danych

inżynieria analizy danych

inżynieria analizy danych

Studia w Katowicach i woj. śląskim

inżynieria analizy danych

Odkryj studia inżynieria analizy danych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria analizy danych studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria analizy danych to nowoczesna propozycja kształcenia, która umożliwi Ci nabycie potrzebnej do pracy wiedzy związanej z aktualną technologią informacyjną, analizą statystyczną, modelowaniem danych, językiem skryptowym i wiele innych.

Studenci w trakcie realizowanych zajęć zdobywają wiedzę z zakresu pozyskiwania, przesyłania, składowania i analizowania danych. Poznają metody przetwarzania, analizy i interpretacji danych pomiarowych z wykorzystaniem metod sztucznej inteligencji, metod głębokiego uczenia maszynowego oraz metod Big Data. Zgłębiają także wiadomości z zakresu relacyjnych baz danych oraz baz danych przestrzennych, jak również w odniesieniu do komputerowych systemów pomiarowych i sieci komputerowych.

Możesz pracować jako specjalista zaawansowanej analizy danych, pracownik centrum badawczego wyspecjalizowanego w analizie danych, pracownik firm ubezpieczeniowych, banków czy przedsiębiorstw, pracownik działów strategii, prognoz i rozwoju oraz działów zaopatrzenia i logistyki, pracownik firm z branży IT.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia inżynieria analizy danych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Śląska w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)