BANKOWOŚĆ I USŁUGI FINANSOWE

BANKOWOŚĆ I USŁUGI FINANSOWE

BANKOWOŚĆ I USŁUGI FINANSOWE

Studia w Poznaniu

bankowość i usługi finansowe

Odkryj studia bankowość i usługi finansowe w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Bankowość i usługi finansowe studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy wyobrażasz sobie współczesne życie bez prawidłowo funkcjonującego sektora finansowego na międzynarodowej arenie gospodarczej? W dobie technologii i przyzwyczajenia do transakcji bezgotówkowych z pewnością byłoby to trudne. Na szczęście istnieją specjaliści, dzięki którym działanie banków, urzędów skarbowych i innych placówek związanych z finansami jest możliwe.

Bankowość i usługi finansowe umożliwi ci opanowanie zagadnień ekonomicznych, które wprowadzą cię w świat przeprowadzania, analizowania i interpretowania skomplikowanych danych statystycznych, przeprowadzania operacji rachunkowych, księgowości oraz prowadzenia ewidencji podatkowej. Jako że umiejętności zaradcze przydadzą się każdemu absolwentowi tej ścieżki kształcenia, podczas praktycznych zajęć będziesz mógł je przećwiczyć.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie, kiedy ukończysz bankowość i usługi finansowe? Zajmiesz stanowiska kierownicze i menedżerskie w bankach, urzędach skarbowych, placówkach leasingowych, międzynarodowych korporacjach i przedsiębiorstwach, placówkach doradczych lub ośrodkach akademickich.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia BANKOWOŚĆ I USŁUGI FINANSOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)