KARNA

Studia w Łodzi

karna

 

Odkryj studia karna w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Karna studia Łódź - specjalność / ścieżka kształcenia

Specjalizacja karna umożliwi Ci zapoznanie się z najważniejszymi koncepcjami kryminologicznymi, które mogą okazać się niezwykle użyteczne w przypadku próby rozwiązania problemów obejmujących prawo karne. Ważne okażą się w tym przypadku umiejętności zbierania informacji, postępowania z ofiarą i świadkiem przestępstwa czy też dobre poprowadzenie rozmowy w kierunku podjętej sprawy.

Studenci uczęszczają między innymi na kryminologiczne aspekty przestępczości w cyberprzestrzeni, problematykę karnoprawną w prawie o ruchu drogowym, przestępczość zorganizowana w Polsce i na świecie. Starannie dobrane przedmioty umożliwią zaznajomienie się z postępowaniem w sytuacji karania zbrodni międzynarodowych lub, chociażby jurysdykcją Międzynarodowego Trybunału Karnego.

Interdyscyplinarne wykształcenie obejmujące szeroko rozumianą karnistykę jest przepustką do pracy w organach ścigania, na przykład w prokuraturze, policji, agencjach bezpieczeństwa wewnętrznego, w instytucjach związanych z ochroną granicy państwowej, w różnego rodzaju instytucjach publicznych i niepublicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi jest specjalność / ścieżka kształcenia KARNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Jednostka prowadząca

Prawo stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne, online

Specjalności na kierunku prawo

Komentarze (0)