Menedżer HR

Studia w Warszawie

menedżer HR

Odkryj studia menedżer HR w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Menedżer HR studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Menedżer HR to unikalne studia, które dziś odpowiadają na zapotrzebowanie, występujące w niemal każdym przedsiębiorstwie. Warto zatem podkreślić, że współcześnie firmy chętnie chcą zatrudniać specjalistów do spraw kadrowych, ponieważ to dzięki nim dobór i rozwój pracowników przynosić będzie najlepszy efekt. Wiedza studentów tej specjalizacji będzie mieć interdyscyplinarny charakter i dotyczyć będzie zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

Studia menedżer HR wyposażają studentów także w unikalne umiejętności. Dotyczą one przykładowo diagnozowania, analizowania oraz rozwiązywania problemów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi. Studenci odnajdą w siatce programowej przykładowo przedmioty takie jak: zarządzanie karierą, kadry i płace, czy budowanie zaangażowania pracowników.

Na absolwentów tych studiów także czekają bardzo ciekawe perspektywy zawodowe, które związane są z branżą korporacyjną. Czeka na nich praca w działach HR, firmach headhunterskich, czy agencjach doradztwa personalnego. Mogą również założyć własną działalność gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Menedżer HR

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)