ZARZĄDZANIE I OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI

ZARZĄDZANIE I OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI

ZARZĄDZANIE I OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI

Studia w Szczecinie

zarządzanie i obrót nieruchomościami

Odkryj zarządzanie i obrót nieruchomościami w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie i obrót nieruchomościami studia Szczecin - specjalność

Zarządzanie i obrót nieruchomościami to interdyscyplinarna i jednocześnie dopasowana do aktualnych potrzeb rynku pracy propozycja kształcenia. Jest ona adresowana przede wszystkim do osób aspirujących do rozpoczęcia kariery zawodowej w szeroko rozumianej branży związanej z obrotem nieruchomości. Przyszli kandydaci powinni mieć świadomość czekającego ich obszernego programu kształcenia.

Dzięki takim przedmiotom, jak między innymi: podstawy zarządzania, zmiana i innowacje w przedsiębiorstwie, gospodarka nieruchomościami, czy zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi przyszli absolwenci nabywają umiejętność analizowania tendencji na rynku, interpretacji finansowo-ekonomiczne podstawy nieruchomości.

Absolwenci zarządzania i obrotu nieruchomościami nie powinni obawiać się o swoją przyszłość. Będą bowiem mogli zatrudnić się w międzynarodowych przedsiębiorstwach związanych z działalnością deweloperską i inwestorską, rozważą założenie własnej działalności lub rozważą związanie zawodowej przyszłości z pracą w jednostkach konsultingowych i doradczych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE I OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)