ANIMACJA ROZWOJU OSOBISTEGO- COACHING, MENTORING I TUTORING

ANIMACJA ROZWOJU OSOBISTEGO- COACHING, MENTORING I TUTORING

ANIMACJA ROZWOJU OSOBISTEGO- COACHING, MENTORING I TUTORING

Studia w Poznaniu

animacja rozwoju osobistego - coaching, mentoring i tutoring

Odkryj studia animacja rozwoju osobistego - coaching, mentoring i tutoring w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Animacja rozwoju osobistego- coaching, mentoring i tutoring studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesujesz się szeroko rozumianą psychologią, pedagogiką i innymi naukami społecznymi? Chciałbyś w przyszłości związać karierę zawodową z udzielaniem specjalistycznych porad ludziom, którzy są niezdecydowani w kwestii swojej pracy lub ścieżki kształcenia? Jeżeli tak, to animacja rozwoju osobistego – coaching, mentoring i tutoring jest propozycją stworzoną dla ciebie!

Siatka kształcenia jest nastawiona na realizację podstawowych i specjalistycznych przedmiotów, dzięki którym zrozumiesz najważniejsze kwestie, które pomogą ci wywiązywać się z przyszłych ról zawodowych w możliwie najlepszy sposób. Pamiętaj, że zajęcie się szeroko rozumianym doradztwem i mentoringiem wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego przemyśl swoją decyzję.

Animatorzy rozwoju osobistego znajdą zatrudnienie w jednostkach doradczych, rozważą założenie własnej działalności gospodarczej, przemyślą rozpoczęcie kariery w jednostkach administracyjnych lub zajmą się oferowaniem wybranych usług jako niezależny freelancer.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia ANIMACJA ROZWOJU OSOBISTEGO- COACHING, MENTORING I TUTORING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)