LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

Studia w Poznaniu

logistyka handlu i dystrybucji

Odkryj studia logistyka handlu i dystrybucji w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka handlu i dystrybucji studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Branża logistyczna jest tak szeroka, że obejmuje również przemysł związany z handlem i dystrybucją. Posiadasz wrodzone zdolności do efektywnego planowania? Lubisz nauki ścisłe oraz społeczne? Wyróżnia cię umiejętność logicznego myślenia i sprawnego rozwiązywania złożonych problemów? W takim razie rozważ kształcenie na logistyce handlu i dystrybucji.

Jest to interdyscyplinarna propozycja, dzięki której zrozumiesz i opanujesz wiele złożonych zagadnień, dzięki którym staniesz się profesjonalistą w jednej z najbardziej poważanych dziedzin na współczesnym rynku. Nauczysz się kalkulowania kosztów produkcji w oparciu o samodzielne wykonane analizy, zgłębisz strategie i struktury handlu stacjonarnego i internetowego, a także będziesz w stanie adekwatnie ocenić koszty wdrażania konkretnych rozwiązań logistycznych.

Gdzie będziesz mógł pracować jako absolwent? W działach sprzedaży i prognozowania popytu, handlu elektronicznego, planowania zakupów. Rozważysz zatrudnienie w firmach konsultingowych i doradczych, które specjalizują się w logistyce lub postawisz na osobisty rozwój w ramach własnej działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)