NEUROPSYCHOLOGIA

NEUROPSYCHOLOGIA

NEUROPSYCHOLOGIA

Studia w Poznaniu

neuropsychologia

Odkryj studia neuropsychologia w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Neuropsychologia studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś lepiej zrozumieć ludzką naturę? Wpływ biologii i zaburzeń w działaniu układu nerwowego na funkcjonowanie psychologiczne człowieka wydaje ci się nadzwyczaj ciekawy? Marzysz o lepszym zrozumieniu działania tak skomplikowanego narządu, jakim niewątpliwie jest ludzki mózg? Jeśli tak, to wybór neuropsychologii najprawdopodobniej okaże się strzałem w dziesiątkę!

Neuropsychologia jest interdyscyplinarną propozycją kształcenia, która znajduje wspólny mianownik pomiędzy emocjonalnością, zachowaniem i ogólnie pojętą psychiką człowieka, a działaniem jego układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem mózgu. Wybierając neuropsychologię, poznasz metody rozpoznawania zaburzeń neurologicznych, dowiesz się nieco o najważniejszych technikach diagnostycznych chorób otępiennych oraz zrozumiesz, w jaki sposób prowadzić rozmowy z klientami.

Na abiturientów neuropsychologii czeka wiele możliwości zawodowych, związanych przede wszystkim z diagnostyką i terapią zaburzeń psychologicznych, związanych z uszkodzeniami neurologicznymi. Gabinety psychologiczne, placówki rehabilitacyjne oraz szpitale to niektóre z propozycji kariery.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia NEUROPSYCHOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)