RACHUNKOWOŚĆ

RACHUNKOWOŚĆ

RACHUNKOWOŚĆ

Studia w Poznaniu

rachunkowość

Odkryj studia rachunkowość w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Umiejętność sprawnego operowania technikami obliczeniowymi, znajomość specyfiki działania sektorów finansowych przedsiębiorstw oraz posiadanie wiedzy ekonomicznej, prawnej i administracyjnej jest niezwykle cenne w wielu obszarach zatrudnienia. Dlatego absolwenci rachunkowości bez trudu znajdują wymarzoną pracę niedługo po ukończeniu kształcenia.

Rachunkowość to interdyscyplinarna propozycja, która zawiera w sobie zagadnienia z obszaru kilku pozornie niezależnych dziedzin, takich jak ekonomia, zarządzanie, prawo oraz finanse i rachunkowość. Wybierając tę ścieżkę kształcenia, nauczysz się wykonywania złożonych analiz finansowych przy pomocy specjalistycznego oprogramowania komputerowego, zrozumiesz istotę działania struktur bankowych, a operacje na liczbach nie będą stanowić dla ciebie najmniejszego problemu.

Po ukończeniu rachunkowości zatrudnisz się w bankach, urzędach skarbowych, międzynarodowych przedsiębiorstwach, jednostkach związanych z księgowością i administracyjnych lub zdecydujesz się na założenie własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia RACHUNKOWOŚĆ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)