ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ORAZ BHP

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ORAZ BHP

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ORAZ BHP

Studia w Poznaniu

zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz bhp

Odkryj studia zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz bhp w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz bhp studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz bhp to propozycja kształcenia, która wyposaży cię we wszechstronne kompetencje, odnoszące się do regulacji prawnych, dotyczących systemu pracy w Unii Europejskiej, technik skutecznego komunikowania się, negocjacji i mediacji, a także zagadnień prawnych, obejmujących środowisko pracy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Jako że w dzisiejszych czasach kładzie się silny nacisk na oferowanie pracownikom atrakcyjnych warunków pracy, specjaliści od ich kontroli są szczególnie cenieni. Dlatego po ukończeniu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz bhp będziesz mógł zatrudnić się zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie w jednostkach rządowych i samorządowych, państwowych i prywatnych zakładach pracy na stanowisku specjalisty BHP, administratora bezpieczeństwa informacji, a także na stanowiskach kierowniczych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ORAZ BHP

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)