PODOLOGIA

Studia w Szczecinie

podologia

Odkryj podologię w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Podologia studia Szczecin - specjalność

Współcześnie coraz więcej osób przykłada szczególną uwagę do swojego wyglądu fizycznego. Nie od dziś wiadomo, że podstawą zdrowego wyglądu skóry jest właściwa pielęgnacja, w której nie warto zapominać o stopach. Podologia to interesująca propozycja kształcenia, adresowana do osób zainteresowanych kosmetologią, kosmetyką i pokrewnymi dziedzinami medycznymi.

Osoby zawodowo zajmujące się podologią niemal każdego dnia pracują z klientami. Dlatego poza zdobyciem obszernej wiedzy o dermokosmetyce, ludzkiej fizjologii i anatomii, a także aromaterapii i dermatologii, przyszli absolwenci podologii kształcą kompetencje interpersonalne, aby w sposób profesjonalny sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Popularność podologii i powszechne zainteresowanie korzystaniem z profesjonalnych usług kosmetologicznych sprawia, że absolwenci tej dziedziny kształcenia nie powinni mieć problemów ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy. Jako jeden z nich zatrudnisz się w gabinetach podologicznych, spa i wellness, postarasz się o założenie własnego gabinetu kosmetologicznego, staniesz się prawą ręką dermatologów lub postawisz na rozwój naukowy w laboratoriach kosmetologicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia PODOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Kosmetologia stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku kosmetologia

Komentarze (0)