PREWENCJA PATOLOGII I ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

PREWENCJA PATOLOGII I ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

PREWENCJA PATOLOGII I ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

Studia w Szczecinie

prewencja patologii i zagrożeń społecznych

Odkryj prewencja patologii i zagrożeń społecznych w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Prewencja patologii i zagrożeń społecznych studia Szczecin - specjalność

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie konsekwencje dla całego społeczeństwa oraz wybranych jednostek mogą mieć wszelkiego rodzaju patologie i zagrożenia społeczne? Ich lista jest niezwykle długa, dlatego niezwykle istotne staje się zapobieganie i ich eliminacja w możliwie wczesnych stadiach. Prewencja patologii i zagrożeń społecznych to propozycja kształcenia, która wyposaży cię w kompetencje uprawniające do zawodowego zajęcia się tym obszarem.

Jako że szeroko rozumiane działania prewencyjne i eliminacyjne w zakresie patologii społecznych wymagają specjalistycznego wykwalifikowania, jako przyszły absolwent będziesz uczestniczył w licznych zajęciach praktycznych i teoretycznych wykładach z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii i innych pokrewnych dziedzin społecznych.

Osoby, które ukończą kształcenie na prewencji patologii i zagrożeń społecznych, pomyślą o zatrudnieniu w pracowniach psychologiczno-pedagogicznych, niektórych jednostkach administracyjnych, odpowiedzialnych za regulowanie działania placówek oświatowych, więziennictwie, a także domach pomocy społecznej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia PREWENCJA PATOLOGII I ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)