GRAFIKA ARTYSTYCZNA

Studia w Trójmieście

grafika artystyczna

Odkryj studia grafika artystyczna w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Grafika artystyczna studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Grafika artystyczna jest propozycją kształcenia, która łączy zajęcia artystyczne z informatycznymi dziedzinami wiedzy. Idealni kandydaci powinni wyróżniać się ponadprzeciętną wyobraźnią i kreatywnością, orientować się w świecie nowoczesnych technologii oraz aspirować do opanowania interdyscyplinarnych zagadnień, dzięki którym zyskają szansę na stabilne zatrudnienie w wielu obszarach.

Czego się nauczysz, jeżeli postanowisz podjąć kształcenie na grafice artystycznej? Jako że program kształcenia będzie dość rozbudowany, to jako przyszły absolwent zyskasz wszechstronne wykształcenie, pozwalające na znalezienie dobrze płatnej pracy. Nauczysz się tworzenia projektów graficznych w oparciu o najnowsze oprogramowanie, zgłębisz historię grafiki, a ponadto pogłębisz umiejętności manualne podczas praktycznych zajęć ćwiczeniowych.

Grafika artystyczna oferuje uzyskanie kompetencji cenionych na współczesnym rynku, dlatego jako absolwent będziesz mógł podjąć pracę w pracowniach graficznych i projektowych, szeroko rozumianej branży IT, gdzie zajmiesz się tworzeniem graficznego zaplecza różnych projektów, pomyślisz ponadto o rozpoczęciu kariery freelancera.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA ARTYSTYCZNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Specjalności na kierunku grafika

Komentarze (0)