GRAFIKA PROJEKTOWA

Studia w Trójmieście

grafika projektowa

Odkryj studia grafika projektowa w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Grafika projektowa studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Posiadasz wrodzony talent artystyczny i chciałbyś go rozwijać? Twoja kreatywność wykracza znacznie dalej niż poza granice przeciętności? Interesujesz się nowoczesnym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie graficzne? Jeżeli tak, to grafika projektowa może okazać się propozycją kształcenia, która będzie idealna dla ciebie.

Wybierając kształcenie na grafice projektowej, wybierasz zapoznanie z przedmiotami ogólnymi, ogólnoplastycznymi oraz podstawami projektowania i technik animacji. Takie przygotowanie będzie stanowić solidny fundament pod ukształtowanie kompetencji, zgodnych z twórczym potencjałem i zainteresowaniami przyszłych absolwentów. Pamiętaj, że na grafice projektowej odnajdą się głównie ci, którzy posiadają wrodzony talent artystyczny i dobrze rozwiniętą kreatywność.

Graficy projektowi bez problemu znajdują zatrudnienie w jednostkach projektowych, korzystających z zaawansowanego oprogramowania informatycznego, wiążą przyszłość z własną działalnością twórczą, podejmują współpracę z przedsiębiorstwami branży IT lub decydują się na zatrudnienie w agencjach reklamowych, czy wydawnictwach książkowych lub prasowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA PROJEKTOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Specjalności na kierunku grafika

Komentarze (0)