PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I SOCJOTERAPIA

PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I SOCJOTERAPIA

PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I SOCJOTERAPIA

Studia w Trójmieście

pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i socjoterapia

Odkryj studia pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i socjoterapia w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i socjoterapia studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Istnieje wiele innowacyjnych metod leczenia, a jedną z nich jest socjoterapia. Socjoterapeuci wykorzystują działania natury społecznej celem poprawy życia osób potrzebujących pomocy. Chcąc bardziej zgłębić ten temat, warto podjąć pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i socjoterapię.

Przyszli kandydaci powinni zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka wiąże się z podejmowaniem działań zawodowych w tym obszarze. Podczas kształcenia zdobędziesz wiedzę ogólnopedagogiczną, zgłębisz podstawy psychologii, a ponadto zapoznasz się z podstawami innych ważnych dziedzin społecznych. Co równie istotne, poszerzysz posiadane kompetencje miękkie, bez których kontakt z drugim człowiekiem mógłby być mniej efektywny.

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i socjoterapia przygotuje cię do podjęcia zatrudnienia w placówkach oświatowych, niektórych jednostkach administracyjnych, placówkach wychowawczych, domach dziecka, domach opieki społecznej, a nawet ośrodkach resocjalizacyjnych i placówkach penitencjarnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I SOCJOTERAPIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)