INTERNATIONAL TRADE, TRANSPORT AND LOGISTICS

INTERNATIONAL TRADE, TRANSPORT AND LOGISTICS

INTERNATIONAL TRADE, TRANSPORT AND LOGISTICS

Studia w Trójmieście

international trade, transport and logistics

Odkryj studia international trade, transport and logistics w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

International trade, transport and logistics studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Niewątpliwym atutem international trade, transport and logistics jako propozycji kształcenia jest jej interdyscyplinarność, a także program skomponowany w taki sposób, aby był możliwie najbardziej uniwersalny – dlatego zajęcia i wykłady prowadzone są w języku angielskim. Absolwenci zyskują bardzo korzystne szanse zawodowe, jednak potencjalni kandydaci powinni przemyśleć swoją aplikację – wymagana jest bowiem biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie, a dodatkowym atutem okaże się wszechstronne zainteresowanie ekonomią i logistyką międzynarodową.

Jako przyszły absolwent zyskasz okazję do poznania specyfiki funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw logistycznych, weźmiesz udział w praktycznych ćwiczeniach, które wzbogacą twój słownik o specjalistyczne sformułowania w języku angielskim, zgłębisz zasady organizowania, planowania oraz kontrolowania przebiegu różnych form działalności logistycznej oraz nauczysz się komunikowania z klientami.

Zgłębienie programu kształcenia da ci podstawy do zdobycia zatrudnienia w międzynarodowych przedsiębiorstwach logistycznych, spedycyjnych i transportowych na różnych stanowiskach, a dążący do względnej niezależności założą własną działalność.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia INTERNATIONAL TRADE, TRANSPORT AND LOGISTICS

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)